שיש למטבח הוא פתרון מעולה למי שרוצה משטח עבודה נוח, יפה, חזק ועמיד. שיש למטבחים מגיע במגוון סגנונות וצבעים שונים. אחת הדילמות המורכבות ביותר בעיצוב המטבח היא בחירת השיש, יש מגוון ענק של סגנונות ודגמים רבים ושונים של שיש. לכן צריך למקד את הבחירה לאיזה שיש אנו רוצים?  מקור השיש מבצעת משטחי שיש למטבחים משיש טיבעי,שיש גרניט,שיש קיסר וגרניט פורצלן

התקנת

התקנת שיש למטבח דורשת מיומנות וניסיון רב. 

מקור השיש בעלת התמחות וניסיון רב שנים בעבודת עם כל סוגי השיש. בעזרת צוות מתקינים מקצועי ומוכשר אנו נתקין לכם את השיש בדרך המקצועית והבטוחה ביותר. חשוב לדעת כי שיש עלול להיפגם במידה והמתקין לא עבר הכשרה מקצועית. 
אנו דואגים לשלוח ללקוח צוות מתקינים מנוסה ואחראי שתפקידו להתקין את משטח השיש באופן מושלם.

איך לבחור שיש למטבח?

כאשר בוחרים שיש, חשוב שהוא יהיה איכותי. יש לבדוק שהשיש מיוצר בהתאם לתקנים המקובלים בארץ ובעולם. כשאתם בוחרים שיש איכותי, אתם מבטיחים לעצמכם שימוש לאורך שנים רבות מבלי החשש שיהיה צורך להחליף אותו כל כמה שנים. חשוב מאוד להשקיע בשיש המיוצר מחומרים איכותיים וכך להנות ממנו לאורך זמן. כיום, ניתן למצוא משטחי שיש המיוצרים ממגוון חומרים ומגיעים במגוון של סגנונות ועיצובים. יש כל מיני סוגים של משטחי שיש בהם, שיש טבעי, שיש גרניט, קיסר, גרניט פורצלן ועוד, נשמח להמליץ לכם על השיש שהכי מתאים לכם.

קו עיצובי

מהו הקו העיצובי של המטבח שלכם? בדקו מה מאפיין אותו מבחינת צבעים, סגנונות, דוגמאות, וכו'. נסו להסתכל על אלמנטים כמו החומרים והצבעים של ארונות המטבח, התאורה וכו'. כך תוכלו לבחור את השיש. השיש שתבחרו יתאפיין בסגנון עיצובי ובצבע שישתלב עם הסגנון והצבעים שיש כרגע במטבח. לכן, עליכם להקדיש את מלוא תשומת הלב לתהליך הזה. אם אתם מתקשים לעשות זאת בעצמכם, תוכלו תמיד להיעזר באיש מקצוע.

שיש למטבח חוץ

שיש למטבח חוץ הפך בזמן האחרון  למבוקש ביותר. אחד מסוגי השיש המומלצים המתאימים עבור שיש למטבח חוץ הוא שיש גרניט, שיש למטבח חוץ מסוג גרניט עמיד בפני מזגי אוויר קיצוניים (חום וקור) .בנוסף לכך, שיש למטבח חוץ מסוג זה מקורו מעומק האדמה, ולכן כל שיש שונה וייחודי מהאחר. כלומר, לא ניתן יהיה למצוא את אותו המשטח מבחינת גוון וסגנון עיצובי במטבח אחר..צרו אתנו קשר עוד היום כדי לתאם פגישת ייעוץ ראשונית עבור שיש למטבח חוץ.